RK73H2HTTE3402D
MFR.Part #
RK73H2HTTE3402D
JLCPCB Part #
C5725250
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS