RN732BTTD3570B50
MFR.Part #
RN732BTTD3570B50
JLCPCB Part #
C4244133
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS