SG73P2BTTD1370F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1370F
JLCPCB Part #
C4007145
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS