SG73P2BTTD1470F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1470F
JLCPCB Part #
C3917831
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS