CRL1206-JW-R470ELF
MFR.Part #
CRL1206-JW-R470ELF
JLCPCB Part #
C2092861
Description
-55℃~+125℃ 250mW 470mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS