SG73P2BTTD120J
MFR.Part #
SG73P2BTTD120J
JLCPCB Part #
C3954355
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS