RN73H1JTTD2982D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2982D50
JLCPCB Part #
C4180906
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS