RN73H2ETTD49R9D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD49R9D25
JLCPCB Part #
C4001027
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS