SG73P2BTTD10R7D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD10R7D
JLCPCB Part #
C4093020
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS