RK73G1HTTC5602F
MFR.Part #
RK73G1HTTC5602F
JLCPCB Part #
C2582463
Description
-55℃~+155℃ 50mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS