RN73R1JTTD8980C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8980C50
JLCPCB Part #
C4206662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 898Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS