SG73P2BRTTD9311D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD9311D
JLCPCB Part #
C7359608
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS