SG73P2ERTTD1021D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1021D
JLCPCB Part #
C5894206
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS