SG73P2BRTTD5603D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD5603D
JLCPCB Part #
C7311618
Description
-55℃~+155℃ 560kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS