SR732ETTD1R2J
MFR.Part #
SR732ETTD1R2J
JLCPCB Part #
C4085743
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS