SG73P2BRTTD5600F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD5600F
JLCPCB Part #
C5750984
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS