HV731JTTD103G
MFR.Part #
HV731JTTD103G
JLCPCB Part #
C3925036
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS