RN73R2ETTD1800F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1800F100
JLCPCB Part #
C4249742
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS