SG73P2BRTTD4750F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD4750F
JLCPCB Part #
C6221713
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS