SG73P2BRTTD4420F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD4420F
JLCPCB Part #
C7311596
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS