RN732ATTD1261C10
MFR.Part #
RN732ATTD1261C10
JLCPCB Part #
C4269231
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS