SG73P2ATTD1501F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1501F
JLCPCB Part #
C2577421
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS