RN73H2ETTD3161F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3161F100
JLCPCB Part #
C4025785
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS