SG73P2ATTD9762F
MFR.Part #
SG73P2ATTD9762F
JLCPCB Part #
C4328416
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS