CRGH0805J8M2
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0805J8M2
JLCPCB Part #
C2099835
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS