RN732BTTD2670D50
MFR.Part #
RN732BTTD2670D50
JLCPCB Part #
C4240381
Description
-55℃~+155℃ 125mW 267Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS