SG73S2BTTD1181F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1181F
JLCPCB Part #
C4090550
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS