SG73P2ATTD9531D
MFR.Part #
SG73P2ATTD9531D
JLCPCB Part #
C3941195
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS