RN73R2BTTD9103F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD9103F50
JLCPCB Part #
C3994259
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS