SG73P2ATTD9530D
MFR.Part #
SG73P2ATTD9530D
JLCPCB Part #
C4149978
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS