SG73P2ATTD9310F
MFR.Part #
SG73P2ATTD9310F
JLCPCB Part #
C3981029
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS