RN732BTTD3303D100
MFR.Part #
RN732BTTD3303D100
JLCPCB Part #
C4258648
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS