RK73H3ATTE18R7D
MFR.Part #
RK73H3ATTE18R7D
JLCPCB Part #
C2583559
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS