RN731JTTD5052C25
MFR.Part #
RN731JTTD5052C25
JLCPCB Part #
C4068767
Description
-55℃~+155℃ 50.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS