SG73P2ATTD8663F
MFR.Part #
SG73P2ATTD8663F
JLCPCB Part #
C4242328
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS