RK73H2ATTD2871D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2871D
JLCPCB Part #
C2577533
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS