RN73H2ETTD4220D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4220D25
JLCPCB Part #
C4325076
Description
250mW 422Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS