RN731JTTD2212B10
MFR.Part #
RN731JTTD2212B10
JLCPCB Part #
C3991860
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS