SG73P2ATTD7871F
MFR.Part #
SG73P2ATTD7871F
JLCPCB Part #
C4105037
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS