SG73S2ARTTD150J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD150J
JLCPCB Part #
C5894880
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS