SG73P1ETTP6651F
MFR.Part #
SG73P1ETTP6651F
JLCPCB Part #
C3999419
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS