SG73P2ETTD76R8F
MFR.Part #
SG73P2ETTD76R8F
JLCPCB Part #
C4244778
Description
-55℃~+155℃ 500mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS