SG73P2ATTD7680D
MFR.Part #
SG73P2ATTD7680D
JLCPCB Part #
C4119573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS