RN73H2BTTD2490F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2490F10
JLCPCB Part #
C2559120
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS