SG73P2ATTD752G
MFR.Part #
SG73P2ATTD752G
JLCPCB Part #
C4297482
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS