SG73P2ATTD755G
MFR.Part #
SG73P2ATTD755G
JLCPCB Part #
C4360178
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS