SG73P2ATTD751G
MFR.Part #
SG73P2ATTD751G
JLCPCB Part #
C4307263
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS