SR732ATTD1R2J
MFR.Part #
SR732ATTD1R2J
JLCPCB Part #
C2599615
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS