RN73H2BTTD8162F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8162F50
JLCPCB Part #
C2543108
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS