SG73P2ATTD6R81F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD6R81F
JLCPCB Part #
C4081970
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS